INSTRUKTORZY

KADRA INSTRUKTORÓW

DOSKONALENIE TECHNIKI JAZDY POD OKIEM DOŚWIADCZONYCH SPECJALISTÓW

DARIUSZ BURKAT

INSTRUKTOR TECHNIKI JAZDY

Od 30 lat czynny pilot rajdowy biorący udział między innymi w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. 7 krotny Mistrz Polski. Od 15 lat doświadczony instruktor techniki jazdy. Prokurent w firmie Bednary Driving City.

ANDRZEJ ZEMBRZUSKI

INSTRUKTOR TECHNIKI JAZDY

Niezwykle doświadczony instruktor techniki jazdy mający za sobą bogatą karierę rajdową. Wziął udział w ponad 150 eliminacjach Rajdowych Mistrzostw Polski, Europy i Świata, zasiadając miedzy innymi na prawym fotelu samochodu rajdowego Sobiesława Zasady. Na koncie ma pięć tytułów Rajdowego Mistrza Polski.

MICHAŁ WŁODARCZAK

INSTRUKTOR TECHNIKI JAZDY

Instruktor doskonalenia techniki jazdy z kilkuletnim doświadczeniem. Posiada uprawnienia nie tylko na auta osobowe ale również na auta ciężarowe oraz autobus. Duży talent pedagogiczny oraz spora wiedza techniczna. Ukończył szkolenie w Test & Training International dedykowane trenerom.

KRZYSZTOF PORAWSKI

INSTRUKTOR TECHNIKI JAZDY

Jeden z bardziej doświadczonych instruktorów zajmujący się szkoleniami dla kierowców motocykli i samochodów osobowych. Jest także posiadaczem licencji rajdowej i wyścigowej. Ukończył szkolenie w Test & Training International.

TOMASZ PŁACZEK (JUNIOR)

INSTRUKTOR TECHNIKI JAZDY

Jeden z najmłodszych członków zespołu, ale młody wiek może mylić. Tomek posiada bogatą wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne, które potrafią zawstydzić niejednego doświadczonego kierowcę. Nieoceniony podczas eventów i imprez sportowych. Ukończył szkolenie w Test & Training International dedykowane trenerom.

TADEUSZ JANUCHOWSKI

INSTRUKTOR TECHNIKI JAZDY

Pracą szkoleniową zajmuje się od 2007 roku. Może pochwalić się świadectwem instruktora techniki jazdy kategorii : A, B, C, D, B+E, C+E, D+E. Ponadto ukończył szkolenie z zakresu techniki jazdy i jazdy racjonalnej w Test & Training International. W Bednary Driving City prowadzi również zajęcia z wykorzystaniem symulatora.

WOJCIECH FOLWARSKI

INSTRUKTOR TECHNIKI JAZDY

Instruktor doskonalenia techniki jazdy dla kierowców samochodów osobowych oraz motocykli. Pasjonat motocykli oraz off road. Ukończył szkolenie w Test & Training International dedykowane trenerom.

TOMASZ PŁACZEK (SENIOR)

INSTRUKTOR TECHNIKI JAZDY

Utytułowany kierowca rajdowy i wyścigowy mogący poszczycić się tytułami Mistrza Polski w obu dyscyplinach. Przede wszystkim jednak doskonały instruktor z wybitnym talentem pedagogicznym i wieloletnim doświadczeniem. Ukończył szkolenie w ośrodku ADAC w Linthe pod Berlinem oraz w Test & Training International dedykowane trenerom.

KATARZYNA SAKOWSKA

INSTRUKTOR TECHNIKI JAZDY

Sportem samochodowym zainteresowana od lat najmłodszych. Posiada licencję wyścigową, startuje w wyścigach samochodowych w Polsce i Europie. Legitymuje się licencją instruktora sportu samochodowego. Ukończyła szkolenie w Test & Training International dedykowane trenerom.

BŁAŻEJ LIPIŃSKI

INSTRUKTOR TECHNIKI JAZDY

W branży szkoleniowej od ponad 15 lat. Instruktor techniki jazdy i nauki jazdy wszystkich kategorii. Posiada uprawnienia egzaminatora. Ponadto posiadacz licencji wyścigowej. Zawodowo pasjonat motocykli i samochodów ciężarowych. W naszym zespole ekspert od najnowocześniejszych systemów elektronicznych wspierających kierowcę. Prywatnie miłośnik triathlonu.

JAKUB LITWIN

INSTRUKTOR TECHNIKI JAZDY

Profesjonalny kierowca wyścigowy, związany był między innymi z marką Volkswagen. Na swoim koncie ma tytuł II Wicemistrza Volkswagen Scirocco R – Junior Cup ( 2012 ) oraz I Wicemistrza Volkswagen Castrol Cup ( 2013 ). Poza tym Kuba jest licencjonowanym instruktorem doskonalenia techniki jazdy. W Bednary Driving City od 2014 roku – prowadzi zajęcia o charakterze sportowym i nie tylko.

MARCIN FILEK

INSTRUKTOR TECHNIKI JAZDY

Instruktor doskonalenia techniki jazdy z kilkuletnim doświadczeniem. Poza talentem pedagogicznym posiada ogromną wiedzę techniczną – zdobytą między innymi w firmie „M Sport” budującej samochody rajdowe do Mistrzostw Świata. Ukończył szkolenie w Test & Training International dedykowane trenerom.

JAROSŁAW DOMARADZKI

INSTRUKTOR TECHNIKI JAZDY

Z motoryzacją związany od zawsze. Specjalista od samochodów o specyfikacji rajdowej. Swoją wiedzę dotyczącą budowy oraz działania tych „maszyn” ciągle pogłębia współpracując i obsługując zespoły rajdowe topowych polskich kierowców. Instruktor doskonalenia techniki jazdy z kilkuletnim doświadczeniem.

SEBASTIAN URBANOWSKI

INSTRUKTOR TECHNIKI JAZDY

Instruktor doskonalenia techniki jazdy z wieloletnim doświadczeniem. W naszym Ośrodku nie tylko prowadzi szkolenia dla aut osobowych ale również dla pojazdów ciężarowych i autobusów. Doświadczenie instruktorskie zdobywał poza granicami naszego kraju, między innymi w Skandynawii.

MATEUSZ WILK

INSTRUKTOR TECHNIKI JAZDY

Instruktor doskonalenia techniki jazdy zajmujący się szkolenia dla kierowców samochodów osobowych oraz motocykli. Poza talentem pedagogicznym, bardzo duże doświadczenie instruktorskie oraz ogromna wiedza techniczna. Prywatnie świetny motocyklista!

WOJCIECH FRANKOWSKI

INSTRUKTOR TECHNIKI JAZDY

Drużynowy Kartingowy Mistrz Polski w latach 1999 i 2001, swoją karierę w sporcie motorowym rozpoczął w 1999 roku. Przez wiele lat pełnił także funkcje inżyniera wyścigowego w Kartingowych Mistrzostwach Europy. Z Bednary Driving City związany od 2015 roku.

ŁUKASZ WROŃSKI

INSTRUKTOR TECHNIKI JAZDY

Trzykrotny zdobywca tytułu Rajdowego Mistrza Polski (1997, 2002, 2003). Startował także w Rajdowych Mistrzostwach Europy (2007, 2008) a od 2009 roku regularnie bierze udział w Rajdowych Mistrzostwach USA i Kanady.

MARCIN GERLACH

INSTRUKTOR TECHNIKI JAZDY

Marcin posiada kilkuletnie doświadczenie instruktorskie i fantastyczny dar kontaktu z „kursantami”. Dodatkowo ekspert od rynku motoryzacyjnego w Polsce. Prywatnie „góral” mieszkający na stałe w Kościelisku.

ARTUR NATKANIEC

INSTRUKTOR TECHNIKI JAZDY

Kolejny pilot rajdowy z wieloletnim doświadczeniem w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Zasiadał na prawym fotelu takich kierowców jak Leszek Kuzaj i Zbigniew Gabryś. Artur jest przede wszystkim doskonałym instruktorem – prawdziwym zawodowcem od zawieszeń, opon i wszelkiego rodzaju poślizgów.

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI

MATEUSZ LISOWSKI

KIEROWCA WYŚCIGOWY

Zdobywca tytułów mistrzowskich w czeskiej serii Skoda Octavia Cup, niemieckim pucharze VW Scirocco R-Cup oraz centralno – europejskim VW Castrol Cup. W swojej karierze był kierowcą fabrycznym w zespole Audi i co ważne, jako pierwszy Polak w historii od razu zaczął jeździć ze srebrną licencją FIA. Zdobywca tytułu Mistrza Świata GT. Aktualnie kierowca zespołu OLIMP Racing.

JAKUB „COLIN” BRZEZIŃSKI

KIEROWCA RAJDOWY

W sezonie 2016 zdobył tytuł wicemistrza Polski. Jest zwycięzcą kilkudziesięciu ogólnopolskich turniejów na wirtualnych symulatorach rajdowych, w serii gier Colin McRae Rally, z tych sukcesów wziął się przydomek „Colin”. W sezonie 2018 został drugim wicemistrzem Polski w rajdach samochodowych. W tegorocznych RSMP zdobył tytuł Mistrza Polski w klasie OPEN.

NASI PARTNERZY

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH – ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM!
Zostań Partnerem