INSTRUKTORZY

KADRA INSTRUKTORÓW

DOSKONALENIE TECHNIKI JAZDY POD OKIEM DOŚWIADCZONYCH SPECJALISTÓW

MICHAŁ WŁODARCZAK

INSTRUKTOR TECHNIKI JAZDY

Instruktor doskonalenia techniki jazdy z kilkuletnim doświadczeniem. Posiada uprawnienia nie tylko na auta osobowe ale również na auta ciężarowe oraz autobus. Duży talent pedagogiczny oraz spora wiedza techniczna. Ukończył szkolenie w Test & Training International dedykowane trenerom.

JAKUB LITWIN

INSTRUKTOR TECHNIKI JAZDY

Doskonały kierowca wyścigowy młodego pokolenia. Na swoim koncie ma starty m. in.  w Mistrzostwach Europy Strefy Centralnej FIA CEZ (mistrz w roku 2021), w cyklach wyścigowych VW Scirocco R Junior Cup (II wicemistrz w roku 2012) oraz VW Castrol Cup (I wicemistrz w roku 2013). Kuba jest również doskonałym instruktorem z 10-letnim doświadczeniem, odpowiedzialnym za przygotowanie i prowadzenie zajęć o charakterze sportowym.

TOMASZ PŁACZEK (JUNIOR)

INSTRUKTOR TECHNIKI JAZDY

Jeden z najmłodszych członków zespołu, ale młody wiek może mylić. Tomek posiada bogatą wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne, które potrafią zawstydzić niejednego doświadczonego kierowcę. Nieoceniony podczas eventów i imprez sportowych. Ukończył szkolenie w Test & Training International dedykowane trenerom.

TADEUSZ JANUCHOWSKI

INSTRUKTOR TECHNIKI JAZDY

Pracą szkoleniową zajmuje się od 2007 roku. Może pochwalić się świadectwem instruktora techniki jazdy kategorii : A, B, C, D, B+E, C+E, D+E. Ponadto ukończył szkolenie z zakresu techniki jazdy i jazdy racjonalnej w Test & Training International. W Bednary Driving City prowadzi również zajęcia z wykorzystaniem symulatora.

WOJCIECH FOLWARSKI

INSTRUKTOR TECHNIKI JAZDY

Instruktor doskonalenia techniki jazdy dla kierowców samochodów osobowych oraz motocykli. Pasjonat motocykli oraz off road. Ukończył szkolenie w Test & Training International dedykowane trenerom.

TOMASZ PŁACZEK (SENIOR)

INSTRUKTOR TECHNIKI JAZDY

Utytułowany kierowca rajdowy i wyścigowy mogący poszczycić się tytułami Mistrza Polski w obu dyscyplinach. Przede wszystkim jednak doskonały instruktor z wybitnym talentem pedagogicznym i wieloletnim doświadczeniem. Ukończył szkolenie w ośrodku ADAC w Linthe pod Berlinem oraz w Test & Training International dedykowane trenerom.

SEBASTIAN URBANOWSKI

INSTRUKTOR TECHNIKI JAZDY

Instruktor doskonalenia techniki jazdy z wieloletnim doświadczeniem. W naszym Ośrodku nie tylko prowadzi szkolenia dla aut osobowych, ale również dla pojazdów ciężarowych i autobusów. Doświadczenie instruktorskie zdobywał poza granicami naszego kraju, między innymi w Skandynawii.

BŁAŻEJ LIPIŃSKI

INSTRUKTOR TECHNIKI JAZDY

W branży szkoleniowej od ponad 15 lat. Instruktor techniki jazdy i nauki jazdy wszystkich kategorii. Posiada uprawnienia egzaminatora. Ponadto posiadacz licencji wyścigowej. Zawodowo pasjonat motocykli i samochodów ciężarowych. W naszym zespole ekspert od najnowocześniejszych systemów elektronicznych wspierających kierowcę. Prywatnie miłośnik triathlonu.

MARCIN FILEK

INSTRUKTOR TECHNIKI JAZDY

Instruktor doskonalenia techniki jazdy z kilkuletnim doświadczeniem. Poza talentem pedagogicznym posiada ogromną wiedzę techniczną – zdobytą między innymi w firmie „M Sport” budującej samochody rajdowe do Mistrzostw Świata. Ukończył szkolenie w Test & Training International dedykowane trenerom.

MATEUSZ WILK

INSTRUKTOR TECHNIKI JAZDY

Instruktor doskonalenia techniki jazdy zajmujący się szkolenia dla kierowców samochodów osobowych oraz motocykli. Poza talentem pedagogicznym, bardzo duże doświadczenie instruktorskie oraz ogromna wiedza techniczna. Prywatnie świetny motocyklista!

NASI PARTNERZY

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH – ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM!