OŚRODEK Z HISTORIĄ

ZAŁOŻYCIEL BEDNARY DRIVING CITY

… ABY JEŹDZIĆ BEZPIECZNIE, NALEŻY STALE PODNOSIĆ SWE UMIEJĘTNOŚCI …

Sobiesław Zasada to najbardziej utytułowany polski kierowca rajdowy – 3-krotny rajdowy Mistrz Europy i 11-krotny rajdowy Mistrz Polski. Ponadto jest również powszechnie szanownym przedsiębiorcą i biznesmenem. Po zakończeniu bogatej kariery sportowej motywem przewodnim działalności była poprawa bezpieczeństwa na polskich drogach. Skoncentrował się on przede wszystkim na podniesieniu świadomości i poziomu umiejętności kierowców występując jako ekspert w programach telewizyjnych i radiowych.

Sobiesław Zasada jest autorem również wielu książek poświęconych sprawom bezpiecznej jazdy. Niemal kultową pozycją jest w tej bibliografii „Szybkość bezpieczna” – niezwykle popularny poradnik dla kierowców przetłumaczony na kilka języków. Sobiesław Zasada jest ponadto twórcą Polskiego Stowarzyszenia Motorowego skupiającego szkoły doskonalenia techniki jazdy.

BEDNARY DRIVING CITY

SZKOLIMY Z PASJĄ I ZAANGAŻOWANIEM

Bednary Driving City to największy w Polsce Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy zlokalizowany w Bednarach, niedaleko Poznania. Obiekt ten powstał dzięki zaangażowaniu Sobiesława Zasady, a kursy odbywają się pod okiem najbardziej doświadczonych instruktorów. Celem kursów jest doskonalenie techniki jazdy oraz kształcenie prawidłowych reakcji za kierownicą w sytuacjach ekstremalnych. Zajęcia prowadzone są na samochodach osobowych i ciężarowych. Istnieje również możliwość szkolenia własnymi pojazdami. Szeroka oferta obejmuje organizację różnego typu wydarzeń dla firm i klientów indywidualnych: prezentacji, pokazów oraz imprez integracyjnych i sportowych.

Zapraszamy do współpracy firmy, instytucje, stowarzyszenia oraz wszystkie osoby zainteresowane zarówno szkoleniami jak i wynajmem obiektu. Gwarantujemy profesjonalizm i najwyższą jakość usług.

Ośrodek Bednary Driving City powstał dzięki zaangażowaniu Sobiesława Zasady i wsparciu Unii Europejskiej.

OBIEKT

FLOTA

JESTEŚMY W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

SPRAWDŹ, POLUB I ŚLEDŹ NASZE PROFILE!

ZAUFALI NAM

POZNAJ GRONO ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

NASI PARTNERZY

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH – ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM!