Podnieś bezpieczeństwo swoich pracowników

i zmniejsz koszty floty!

Skontaktuj się!

  W DNA marki Volvo wpisane jest bezpieczeństwo. Gustaf Larson, współzałożyciel Volvo powiedział: “Samochodami jeżdżą ludzie. Dlatego naczelną zasadą stojącą za wszystkim co robimy jest – i musi pozostać – bezpieczeństwo.” Dlatego Volvo Firma Karlik już od 11 lat zaprasza klientów na Szkołę Bezpiecznej Jazdy do ośrodka Bednary Driving City, aby doskonalić technikę jazdy i podnosić kwalifikacje z zakresu bezpieczeństwa oraz pewności prowadzenia samochodu. Doświadczenie, umiejętności, pasja, ogromne kompetencje i zaangażowanie kadry instruktorów, jak i osób organizujących szkolenie powoduje, że jest to stały punkt w naszych corocznych aktywnościach, a Bedanry Driving City możemy rekomendować jako profesjonalnego i rzetelnego partnera

  Sylwia Skorupińska, Marketing Manager Volvo Firma Karlik
  landing-opinia-kp

  Szkolenie pod kątem merytorycznym oraz praktycznym zorganizowane i przeprowadzone zostało w sposób bardzo dobry. Na plus indywidualne podejście instruktorów do kursanta, takie szkolenie powinno być obowiązkowe i powtarzane dla każdego!

  Kompania Piwowarska, Kompania Piwowarska
  landing-opinia-sb

  Firma Solaris Bus & Coach od wielu lat współpracuje z ODTJ Bednary Driving City przy organizacji szkoleń kierowców autobusów. W ośrodku mamy zapewnione doskonałe warunki do szkoleń z bezpiecznej jazdy: świetna infrastruktura, najlepsi instruktorzy w kraju i co również ważne: baza noclegowa z restauracją, w której nasi kierowcy mogą zjeść pyszny posiłek regeneracyjny. Ośrodek w sposób elastyczny podchodzi do klienta, dzięki temu program szkoleń kierowców jest zawsze odpowiednio dopasowany do każdego odbiorcy.

  Tomasz Sarba, Solaris Bus & Coach

  Wybór szkoleń z zakresu bezpiecznej jazdy dla sił sprzedaży był strzelałem w 10! Integracja, motywacja zespołów przełożyła się na świetne efekty po! Polecam najlepszy sposób na naukę plus ciekawą przygodę.

  Kamil Jędrzejewski , CEDC International

  POZNAJ NASZE MOŻLIWOŚCI